Janczewice

ul. Jedności

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
2 Ha
Przeznaczenie (obiekt)
Przemysłowo/Produkcyjne
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Inne, Biurowe, Magazynowe, Przemysłowo/Produkcyjne , Handlowo/Usługowe, Inne
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy

Opis nieruchomości

Zapraszamy na biuraimagazynynawynajempl

Do sprzedaży hala magazynowa z chłodnią oraz częścią biurowo-socjalną, położona w okolicy miejscowości Lesznowola. Hala zlokalizowana 6km
od obwodnicy Warszawy (trasy 7) oraz 8km od ul.Puławskiej (79).
Teren ogrodzony, budynek portierni (ochrony) przy bramie wjazdowej. Wjazd oraz parking na terenie działki utwardzony kostką brukową, duży teren manewrowy dla Tirów. Powierzchnia całej działki 2ha.

Hala magazynowa o powierzchni 2800m2 (w tym chłodnia 900m2), wysokość hali od 6-7m, 4 bramy poziom 0, posadzka niepylna, światło dzienne. Hala wentylowana, klimatyzowana i ogrzewana.

W części biurowej na parterze znajduje się duże pomieszczenie biurowe tzw. sala sprzedaży z wydzieloną kasą, pomieszczenia socjalne (szatnia, łaźnia, wc), kuchnia, łazienki, kotłownia z pomieszczeniem gospodarczym, pokój biurowy. Na piętrze znajduje się 6 pokoi biurowych, sala konferencyjna, aneks kuchenny, łazienki. Powierzchnia użytkowa części biurowej wynosi 530m2.
Wysoki standard wykończenia.

Media: gaz, prąd, woda miejska, szambo.

Ofertę prezentuje Michał Sobczak
Tel. Kontaktowy: 797 71 71 85

Kontakt

Michał Sobczak

Michał Sobczak

Mobile:
797717185
Email:
biuro@lux-point.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lux Point Nieruchomości Monika Chudzik-Sobczak z siedzibą w Warszawa (02-784) przy Pięciolinii 10. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).