Nidzica

ul. Kolejowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
300/4650/OGS
Cena
77 440 PLN
Powierzchnia działki
970 m2
Cena za m2
79,84 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
35
Długość działki (mb.)
30
Powierzchnia działki - jednostka
m2

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka budowlana o pow. 968 m2 zlokalizowana w miejscowości Piątki 1,9 km od Urzędu Miejskiego w Nidzicy. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oznaczonym MN - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Media w drodze.
Działka położona jest w drugiej linii zabudowy od głównej drogi asfaltowej. Na pierwszej działce stoi nowo wybudowany dom wolnostojący.

Ofertę prezentuje Michał Sobczak
Tel. Kontaktowy: 797 71 71 85

Parametry dodatkowe

  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ukształtowanie działki: Płaska

Kontakt

Michał Sobczak

Michał Sobczak

Telefon:
797717185
E-mail:
biuro@lux-point.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lux Point Nieruchomości Monika Chudzik-Sobczak z siedzibą w Warszawa (02-784) przy Pięciolinii 10. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).